Евертън намери място сред четвъртфиналистите за ФА Къп. Карамелите сложиха

...

Футболистите на Евертън излязоха с украински флагове, разплакаха феновете

Евертън откри място измежду четвъртфиналистите за ФА Къп. " Карамелите " сложиха завършек на похода в шампионата на петодивизионния Боръм Ууд след триумф с 2:0 на " Гудисън Парк ". Отборът на Франк Лампард изигра доста едва първо полувреме, само че след почивката подвигна оборотите и вкара два гола посредством Хосе Саломон Рондон.

В предходните два кръга Боръм Ууд отстрани Уимбълдън и Борнемут. Тимът от Нешънъл Лийг се държа извънредно почтено и против Евертън. Гостите удържаха нулевото тъждество съвсем час, само че разликата в класите бе прекомерно огромна, с цел да се стигне до сензация.

Това нямаше обаче съвсем никакво значение за почитателите на стадиона. Футболистите на " Евертън " излязоха с знамена на Украйна и загряваха с черни екипи в символ на съпричастност. Играчите на британските отбор разплакаха феновете по трибуните с жеста към Украйна.
Източник: faktor.bg