Съдийски назначения за 20-ия кръг на Втора лига
Ето и всички съдийски назначения за мачовете от 20-ия кръг на Втора професионална лига:
9, Мар 2018 година Петък 17:30 ч.
Литекс - ФК Ботев Гълъбово 1945
Горско стопанство: Румен Красимиров Христов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай
Георгиев Попниколов
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Тихомир Георгиев Боболов
10, Мар 2018 година Събота 12:30 ч.
Несебър - Ботев Враца
Горско стопанство: Вангел Борисов Вангелов АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Георги Василев Йорданов
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Созопол
Горско стопанство: Николай Валентинов Малджански АС1: Даниел Жаниев Цолов АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Монтана
Горско стопанство: Мустафа Севди Шефкет АС1: Атанас Иванов Делчев АС2: Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Алексей Иванов Николов
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
Локомотив София - Марица
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ: Никола Илиянов Атанасов
СН: Георги Спасов Славов
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
Струмска популярност - Царско село
Горско стопанство: Валентин Георгиев Станчев АС1: Васил Стоянов Шавов АС2: Мирослав Николаев Желев
4-ТИ: Цанко Костадинов Миндалов
СН: Деница Павлова Крумова
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
Черноморец Балчик - ФК Оборище Панагюрище
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Ириней Марчев Бодуров АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Милко Илиев Георгиев
12, Мар 2018 година Понеделник 15:30 ч.
ОФК Поморие - ПФК Лудогорец II
Горско стопанство: Иван Георгиев Пенчев АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Димитър Михайлов Михайлов
СН: Красимир Иванов Василев
9, Мар 2018 година Петък 17:30 ч.
Литекс - ФК Ботев Гълъбово 1945
Горско стопанство: Румен Красимиров Христов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай
Георгиев Попниколов
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Тихомир Георгиев Боболов
10, Мар 2018 година Събота 12:30 ч.
Несебър - Ботев Враца
Горско стопанство: Вангел Борисов Вангелов АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Георги Василев Йорданов
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Созопол
Горско стопанство: Николай Валентинов Малджански АС1: Даниел Жаниев Цолов АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Монтана
Горско стопанство: Мустафа Севди Шефкет АС1: Атанас Иванов Делчев АС2: Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Алексей Иванов Николов
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
Локомотив София - Марица
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ: Никола Илиянов Атанасов
СН: Георги Спасов Славов
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
Струмска популярност - Царско село
Горско стопанство: Валентин Георгиев Станчев АС1: Васил Стоянов Шавов АС2: Мирослав Николаев Желев
4-ТИ: Цанко Костадинов Миндалов
СН: Деница Павлова Крумова
10, Мар 2018 година Събота 15:30 ч.
Черноморец Балчик - ФК Оборище Панагюрище
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Ириней Марчев Бодуров АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Милко Илиев Георгиев
12, Мар 2018 година Понеделник 15:30 ч.
ОФК Поморие - ПФК Лудогорец II
Горско стопанство: Иван Георгиев Пенчев АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Димитър Михайлов Михайлов
СН: Красимир Иванов Василев
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ