Етър се класира на баражното седмо място в Първа лига.

...

Етър се справи със Славия, следва среща с Левски за Лига Европа

Етър се класира на баражното седмо място в Първа лига. На 28 май възпитаниците на Красимир Балъков ще гостуват на Левски в директна борба за присъединяване в квалификациите на Лига Европа. " Виолетовите " реализираха огромната си цел, откакто заличиха пасива си от първия мач със Славия (0:1) и подчиниха " белите " с изцяло достатъчното 2:0, предава topsport.bg.

Домакините взеха решение всичко още до почивката, когато след две статични положения точни за " болярите " бяха Яни Пехливанов и Милчо Ангелов. Триумфът им можеше да бъде и надалеч по-изразителен, само че ветеранът Георги Петков оставяше Славия в играта. Колегите му в офанзива обаче бяха безпределно апатични и за 90 минути насочиха единствено два точни изстрела към вражеската врата.

Така Красимир Балъков си взе " Довиждане! " със стадион " Ивайло " по допустимо най-бленувания метод. Сега той и неговите футболисти ще създадат всичко допустимо да изненадат всички в шампионата и да завоюват баража против Левски.
Източник: fakti.bg