Етър пуска жалба срещу съдийството на Георги Кабаков при последното

...

Етър пуска жалба срещу Кабаков

Етър пуска тъжба против съдийството на Георги Кабаков при последното посещение на Ботев (Враца). " Виолетовите " изгубиха с 1:2, като считат, че решенията на рефера съществено са повлияли върху изхода от срещата. Две са главните искания на великотърновския клуб. В 52-aта минута от мача Даниел Гаджев от домакините влезе в краката на Яни Пехливанов, за което получи единствено жълт картон. Според Етър нарушаването е за червен картон.
В 81-ата минута пък беше отсъдена дузпа за игра с ръка на Александър Дюлгеров в наказателното поле, от която падна и победният гол. Още на терена Дюлгеров оспори решението, а повторенията ясно демонстрираха, че той е с компактно прибрана ръка, като топката го удря в лакътя.