Етър победи с 2:0 Загорец в последната си контрола преди

...

Етър с победа в последната контрола

Етър победи с 2:0 Загорец в последната си контрола преди подновяването на шампионата. Срещата се игра в Нова Загора и е генерална подготовка за великотърновци преди гостуването на Берое в неделя.

Старши треньорът на Етър Петко Петков стартира мача с Христо Иванов, пред него Скерлев, Здр. Иванов, Дюлгеров, Станоев, Огнянов, Мартинович, Кацаров, Лагоа, Боджадж и М. Ангелов.

Още в 10-ата минута " виолетовите " поведоха - след центриране отдясно на Милчо Ангелов Дино Мартинович засече топката в мрежата на домакините за 0:1.

През втората част влязоха всички останали играчи: Господинов, Цанков, Станев, Добрев, Т. Иванов, Дост, Пехливанов, Стоянов, Н. Колев, Цонев, Марков, Петков и Байдаков.

В 80-ата минута обаче Димитър Байдаков бе съборен в наказателното поле и последва дузпа, която капитанът Иван Стоянов трансформира в гол.

Това бе шестата контрола на етърци в предсезонната подготовка - две в България и 4 в Турция, като общата равносметка е три победи, едно реми и две загуби.