Етър не се отказва от шестицата след домакински успех над

...

Етър не се отказва от шестицата след домакински успех над Септември

Етър не се отхвърля от шестицата след домашен триумф над Септември
Етър Велико Търново продължава със мощните си изяви от началото на сезон 2018/19, откакто победи предпоследния Септември с 2:0 на стадион "Ивайло. "Виолетовите" осъществиха по един гол във всяко полувреме, а в техни създатели се трансфораха Велко Батрович (28-ма минута) и Крум Стоянов (76-та).

Тимът на Красимир Балъков откри резултата след към половин час игра. Велко Батрович напредна отляво и преодоля бранител, след което с фалцов удар в далечния ъгъл не остави шансове на Янко Георгиев - 1:0. В 76-та минута левият бек Крум Стоянов приключи отлична контраофанзива с грациозен прехвърлящ удар и предреши крайния победител в срещата.

Така Етър остава на седмо място в Първа лига с 30 точки, само че се приближи единствено на една от шестия Черно море, който през вчерашния ден не съумя да вземе гостуването си в Бистрица (1:1). Септември не съумя удължи серията си без загуба на три мача и остана на предпоследното 15-то място с 14 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com