Етър допусна първа пролетна загуба, като отстъпи у дома с

...

Ерър се издъни у дома срещу Монтана

Етър позволи първа пролетна загуба, като отстъпи вкъщи с 0:2 на Монтана ". Гостите поведоха в 11-ата минута, когато Лиандро Мартис центрира отляво към Владислав Цеков, който с глава прати топката в мрежата - 0:1.

" Виолетовите " придвижиха играта по-напред, само че първият прецизен удар бе чак в 50-ата минута, когато Георги Александров стреля остро отдалеко, само че вратарят мазета. В 67-ата минута Даниел Младенов стреля от границата на наказателното поле, само че стражът на гостите улови. Отново Петров съумя да избие топката при безредие в 75-ата минута.

Най-опасното състояние бе в 80-ата минута, когато Ловре Кнежевич стреля от дребен ъгъл, само че вратарят още веднъж избави. В самия край за нарушаване против Мартис в наказателното поле бе отсъдена дузпа, която Владимир Айтов трансформира в крайното 0:2.