Елитният Уотфорд не срещна затруднения с тима на Уокинг в

...

Уотфорд не срещна затруднения в третия кръг на ФА Къп

Елитният Уотфорд не срещна усложнения с отбора на Уокинг в среща от третия кръг на ФА Къп. Отборът от Висшата лига надигра противника си с 2:0 като посетител, като футболистите на Хави Гарсия означиха по едно попадение в двете полувремена.

3 in a week for the skipper #WOKWAT pic.twitter.com/DaQdOMaX5G
— Watford Football Club (@WatfordFC) 6 януари 2019 година
Гостите от Уотфорд излязоха напред в резултата в 13-ата минута. Точен за отбора от Висшата лига бе Уил Хюз, който се възползва от положително подаване на Адам Мазина от ъглов удар. Футболистите на Уотфорд извършиха заучен ъглов удар, при който домакините чакаха центриране в наказателното поле, само че вместо това Мазина пусна подаване към свободния Хюз и той с удар от придвижване вкара във вратата зад Крейг Рос. В 74-ата минута Трой Дийни удвои преднината на Уотфорд, възползвайки се от положително подаване на Кен Сема.

Междувременно тимът на Престън отстъпи в семейството си на Донкастър Роувърс с 1:3 и отпадна от конкуренцията. ФА Къп 3 кръг, неделя 6 януари  Woking 0:2краен резулат  Уотфорд