Елиминиралият Локомотив (Пд) тим на Страсбург продължава своя поход към

...

Айнтрахт сподели съдбата на Локо , Страсбург отново е безпогрешен у дома

Елиминиралият Локомотив (Пд) отбор на Страсбург продължава своя поход към груповата фаза на Лига Европа. Французите завоюваха първия си плейофен мач от конкуренцията, побеждавайки с минималното 1:0 Айнтрахт (Франкфурт).
 Астана разруши БАТЕ (Борисов) и съвсем си обезпечи ново присъединяване в групите на Лига Европа

3:0 за казахстанския гранд в Нур-Султан

Битката на " Стад де ла Миньо " предложи равносилен футбол, като домакините се добраха до триумфа с гол в 33-ата минута.

В жокер на " сините " още веднъж се трансформира Кевин Зоуи. Малиецът се оказа най-съобразителен при меле след корнер и от близко не остави никакъв късмет на Кевин Трап.

В заветните минути на дуела гостите от Айнтрахт интензивно търсеха изравнителното попадение, само че " орлите " не реализираха своята цел, макар включването на офанзивни футболисти като Гонзало Пасиенсия и Доминик Кор.
 Арарат победи Дюделанж с 2:1