Египет допусна второ поредно поражение в контролите по пътя към

...

Фараоните с втора загуба по пътя към Мондиал 2018

Египет позволи второ следващо проваляне в контролите по пътя към Мондиал 2018. „ Фараоните “ отстъпиха с 0:1 в инспекцията против Гърция на стадион „ Летцигрунд “ в Цюрих.

Голямата звезда на африканския тим Мохамед Салах остана на аварийна пейка и по този начин и не се появи в игра.

Пред Закария се откри добра опция в 16-та минута, само че ударът му не бе прецизен.

Единственото попадение в срещата падна в 29-та минута, а негов създател бе Карелис.

Яниотис избави прекрасен отдалечен удар на Рамадан Собхи в 37-та минута.

Ал Шанави бе тестван с обмислен удар от междинна отдалеченост от Циолис в 43-та минута, само че вратарят на Египет избави.

Елнени се опита да изненада вратаря на Гърция с отдалечен удар в 54-та минута, само че топката излезе в навън.

До края на мача египетските футболисти се пробваха да изравнят резултата, само че Ел Шахат направи два по-сериозни пропуща, както и Кахраба.