Едмънтън Ойлърс спечели 14-ата си поредна победа във вторник вечерта,

...

Едмънтън Ойлърс победи Блу Джакетс с 14 поредни победи

Едмънтън Ойлърс завоюва 14-ата си поредна победа във вторник вечерта, като измъкна победа с 4-1 над Кълъмбъс Блу Джакетс на Роджърс Плейс.

Ойлърс поведоха в 7:30 часа в мача при силовата игра. Ивендър Кейн се втурна по левия фланг и изпрати пас пред Уорън Фьогеле, който означи десетия си резултат за сезона. Дмитрий Воронков изравни, откакто Сам Гагнер обърна шайбата покрай мрежата на Ойлърс.

Вторият интервал беше нулев, само че не и без деяние, огромна част от което приключи Ойлърс. Сините якета задържаха Ойлърс в усложнение през по-голямата част от интервала и принудиха Стюарт Скинър да направи няколко положителни спасявания. Ойлърс в действителност отпразнуваха за малко гол на Конър Макдейвид, само че той беше анулиран, когато Сините якета сполучливо се бориха за засада.

Вземете последните национални вести. Изпраща се на вашия имейл...