Един от треньорите на Суворово – Живко Бояджиев, се завърна

...

Живко Бояджиев се завърна на терена, Суворово с историческо класиране

Един от треньорите на Суворово – Живко Бояджиев, се завърна на терена. 42-годишният някогашен халф влезе след почивката при триумфа с 4:0 над Ботев в мач от XXXI кръг на Трета лига – Североизточна група в Нови Пазар.

„ Разполагахме единствено с 11 футболисти, само че при започване на второто полувреме се наложи да заменя един от тях с Живко. Той се включи прелестно и ще ме затрудни в избора на състава за идващото домакинство със Спартак ”, съобщи за „ Петел ” другият треньор на суворовци Мартин Христов.

За неговите подопечни точни бяха Костадин Иванов, Станислав Иванов и Любомир Михалев – на два пъти. Това е четвърта победа подред за Суворово и втора за миналата седмица след 3:0 над Светкавица (голове на Никола Василев, Костадион Иванов и Любомир Михалев).

Суворово ще финишира на второ място, което е най-хубавото класиране на тима в третия ешелон.

Източник: petel.bg