Двубоят между Славия и младежкия национален отбор на България, който

...

Младежкият национален отбор и Славия завъртяха 3:3 в Овча купел

Двубоят сред Славия и младежкия народен тим на България, който се игра на стадион " Славия ", приключи 3:3.

В 25-ата минута Светослав Ковачев откри резултата след страховит независим пробив. Секунди по-късно Дарко Тасевски изравни резултата с удар от въздуха.
 Бойко Борисов изгледа онлайн страхотния триумф на младежкия ни народен тим

Министър ръководителят по-късно поздрави по телефона селекцията на Александър Димитров

В 37-ата минута Здравко Димитров се измъкна от отбраната на " белите " и съумя да трансферира ветерана Георги Петков. Три минути по-късно Доминик Янков се възползва от груба неточност Уманес и повиши на 3:1.

В 69-ата минута Янис Карабельов понижи резултата с мощен удар от границата на наказателното поле.

Две минути по-късно Николай Дюлгеров вкара хубав гол от отдалеченост. Полузащитникът на " белите " посрещна от въздуха отбитата след ъглов удар топка.

Славия: 1. Петков, 18. Толи, 4. Патев, 6. Уманес, 19. Велковски, 71. Стоев, 23. Узунов, 73. Бенгюзов, 27. Ковачевич, 14. Тасевски, 23. Мицански

България: 1. Дюлгеров, 5. Михайлов, 18. Гаврилов, 4. Лясков, 20. Чандъров, 22. Тилев, 8. Янков, 13. Димитров, 14. Ковачев, 3. Илиев, 11. Русев