Две формации на врачанския "Ботев" претърпяха тежки поражения при гостуванията

...

Две формации на врачанския Ботев претърпяха тежки поражения в Ловеч

Две обединения на врачанския "Ботев " претърпяха тежки провали при гостуванията си в Ловеч на връстниците си от "Литекс ". Гостите инкасираха цели 12 гола при 11 и 15 годишните. Срещите се изиграха в навечерието на конфликта сред двата отбора от програмата на Втора лига, който е в събота.
Мачът при по-малките, който беше от програмата на зона "Велико Търново ", стартира с гол от съблекалните, а второто попадение падна малко преди почивката. През втората част 11-годишните футболисти от ДЮШ на Враца рухнаха, откакто резултатът стана 0:4. До края на мача те позволиха още 3 безответни попадения в мрежата си за крайното 0:7.
Победата разреши на "оранжевите " да оглавят краткотрайното класиране в зоната с актив от 18 точки. "Ботев " има 9 пункта.
Спорът при 15-годишните приключи с ново тежко проваляне за гостите. "Литекс " победи "Ботев " с 5:0.
Източник: bulnews.bg