Дунав загуби с 0:1 от последния в австрийското първенство Санкт

...

Дунав загуби с дузпа от австрийци

Дунав загуби с 0:1 от последния в австрийското състезание Санкт Пьолтен в първата си контрола от подготвителния лагер в Турция. Единствения гол вкара Атанга в 70-ата минута от дузпа.
Русенци имаха няколко положителни благоприятни условия преди почивката, само че по-късно австрийският тим тотално доминираше. Димитър Георгиев имаше добър късмет на два пъти да се разпише.
До края на първата част на два пъти Мартин Луков спасяваше вратата си, а също толкоз се намеси след почивката и Станислав Антонов.
След мача старши треньорът на "драконите " Малин Орачев съобщи, че е удовлетворен от инспекцията и за играчите му е било един добър тест. Той добави, че в околните дни на проби в отбора се чакат трима чужденци, които ще преминат проби.