Дунав загуби от Славия с 0:1 в един от най-скучните

...

Дунав загуби очаквано от Славия с 0:1 в последния мач от финалната осмица

Дунав загуби от Славия с 0:1 в един от най-скучните мачове през този сезон. Цветелин Чунчуков вкара скъпоценното попадение с глава в края на мача след комична интервенция на вратаря Антонов.

Така Славия завоюва първото място в група " Б " и ще срещне Ботев (Враца) в плейофите за Лига Европа. Дунав ще се изправи против Витоша (Бистрица), нещо което беше известно преди днешния театър.
 Дунав - Славия 0:1, Чунчуков е героят за гостите онлайн
Дунав - Славия 0:1, Чунчуков е героят за гостите

Това е последният мач във финалната осмица за сезон 2018-2019 в Първа лига

Първото полувреме мина при положително движение, само че положения пред двете порти липсваха. Цветелин Чунчуков съумя да вкара топката във вратата на Луков, само че това стана, откакто му беше свирена засада.

Людмил Киров беше заложил на запасите и изпробваше някои тактически схеми, които той си знаеше. Подходът на Златомир Загорчич беше подобен.

Постепенно темпото спадна и в края на полувремето скуката на стадиона в Русе беше цялостна.

През второто полувреме падна сянка над терена. Това даде малко повече сили на домакините, които започнаха да търсят гола.

Исмаил Иса св появи на терена в 61-ата минута и незабавно направи сериозен пропуск, стреляйки с глава навън. При идната офанзива си изпроси жълт картон за симулация.