Дунав и ЦСКА не успяха да се победят в Русе

...

ЦСКА спечели само точка в Русе

Дунав и ЦСКА не съумяха да се победят в Русе и фиксираха тъждество 1:1 в дуел от седми кръг на efbet Лига. Домакините вкараха своето попадение преди почивката, а софийският отбор изравни в средата на второто полувреме.

ЦСКА не игра неприятно през първата част, само че след груба неточност в защита на “червените ” в 41-ата минута Стефан Христов лиши топката и я прати във вратата на гостите, разписвайки се във втори следващ мач.

ЦСКА съумя да изравни в 68-ата минута, когато Кристиян Малинов откри Евандро непокрит и бразилецът с удар от 12 метра не даде шансове на вратаря на “драконите ”. Равенството се резервира до края и несъмнено не устройва отбора на Люпко Петрович, който след седем кръга е пети в класирането с 12 точки, четири по-малко от водача Левски.

Дунав, който прекъсна серия от четири следващи провали против “армейците ”, е 11-и в подреждането със седем точки. В идващия кръг ЦСКА играе с Левски на Националния стадион “Васил Левски ”. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg