Дублиращият тим на Черно море завърши 2:2 с Устрем Дончево

...

Дубълът на Черно море с реми в Трета лига

Дублиращият отбор на Черно море приключи 2:2 с Устрем Дончево в мач от 23-ия кръг на Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост, като " моряците " на два пъти повеждаха в резултата, само че допускаха равнене, оповестява формалният уебсайт на " моряците ".

Костадин Грахльов откри резултата в средата на първото полувреме като се разписа след центриране от фаул. Гостите изравниха в 44-ата минута. След осъществяване на пряк-свободен удар, вратарят Денислав Стойчев мазета топката, само че след безредие Борис Колчев вкара за 1:1.

В началото на втората част Георги Пасков още веднъж изведе „ моряците “ напред в резултата, само че в самия завършек на дуела юношата на Черно море Марин Петров вкара за 2:2.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Георги Пасков, Константин Грахльов, Берк Бейхан, Мартин Банев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Александър Веселински, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Георги Ненов, Валентино Николов, Радослав Петров, Кристиян Иванов, Димитър Ковачев, Мартин Петков, Александър Киров, Даниел Георгиев, Димитър Павлу)
Източник: petel.bg