Дублиращият тим на Ботев загуби с 0:1 от втория отбор

...

Хюсеин наказа Ботев от дузпа в Делиормана, канарите остана...

Дублиращият отбор на Ботев загуби с 0:1 от втория тим на Лудогорец в мач от 14 кръг на Б група. Реферът Димитър Буров раздаде доста картони, с цел да укроти старстите на подготвителната база на делиорманци. След провалянето в Разград жълто-черните останаха на последно място във краткотрайното класиране на втория ешелон.

През първата част домакините бяха по-дейният тим, като на няколко пъти Християн Славков се намеси уверено.

В самия завършек на полувремето Клод Гонсалвеш от състава на домакините получи червен картон.

След почивката канарчетата изравниха играта, като и двата отбора имаха своите шансове за гол. В 80-ата минута Лъчезар Балтанов също бе изпъден за червен картон.

В 87-ата минута Димитър Балинов фаулира състезател на Лудогорец в наказателното поле, а от бялата точка Хюсеин Кельовлуев бе прецизен.
Източник: marica.bg