Дублиращият тим на Ботев /Враца/ постигна важна победа в първенството

...

Дубълът на Ботев /Враца/ с важна победа в Трета лига

Дублиращият отбор на " Ботев " /Враца/ реализира значима победа в шампионата на Северозападната трета лига.
Момчетата на Ивайло Димитров победиха " Ювентус-95 " /Малчика/ с 2:1. Двете попадения за ботевци осъществя Радослав Захариев.
Първо в 29-ата минута " Ботев " направи доста бърза контраофанзива, Митко Панов даде добър пас към Иван Нешков, който изведе Радослав Захариев самичък против вратаря и нападателят го преодоля за 1:0.
В 60-ата минута резултатът стана 2:0. Митко Панов подаде към Захариев, който преодоля вратаря и вкара второто си попадение в срещата.
20 минути преди края на мача гостите върнаха едно попадение след центриране от ъглов удар, само че това се оказа максимума, който съумяха да създадат.
Младите играчи на " Ботев " направляваха мача през всичките 90 минути и закономерно стигнаха до трите точки, като по този начин събраха 10 точки от началото на сезона.

" Ботев " II /Враца/: Александър Кючуков, Ивайло Тодоров, Ивайло Дудушки, Пламен Спасов, Пламен Петров, Николай Константинов (55 – Алекс Коларов), Деян Танчев, Митко Панов (75 – Тихомир Тодоров), Иван Нешков (55 – Николай Стефанов), Георги Георгиев, Радослав Захариев (65 – Янислав Дюлгеров)
Източник: bulnews.bg