Драматичният гол на Йоане Виса в добавеното време донесе на

...

Йоане Виса го печели за Брентфорд в Борнемут с късен удар

Драматичният гол на Йоане Виса в добавеното време донесе на Брентфорд първата им победа във Висшата лига над Борнемут след цялостна с произшествия победа с 2-1 на Vitality Stadium.

19-ият гол на Доминик Соланке за сезона изглеждаше, че завоюва заслужена точка на Борнемут, мигове откакто Брайън Мбуемо изведе гостите напред с 50-ия си гол на Bees.

Но Уиса – който беше нагласил Откриването на Мбуемо – имаше последната дума в петата минута на добавеното време, с цел да способства за разочарованието на Черешките, откакто тимът на Андони Ираола видя два спорно записани гола през първото полувреме.

Брентфорд стартира блестящо, а вратарят на Борнемут Марк Травърс беше първият, който влезе в деяние, като се наведе добре, с цел да предотврати невисок удар на Кийн Луис-Потър, ориентиран към вратата.

След това Антоан Семеньо видя удара му от далечно разстояние, отбит от №1 на Бретфорд Марк Флекен, който също беше еднакъв на усилието на Данго Оуттара, когато домакините започнаха...