Доста зрелищни мачове се получиха в първите полуфинали в Лига

...

Много голове в първите полуфинали в Лига Европа и Лигата на конференциите

Доста зрелищни мачове се получиха в първите полуфинали в Лига Европа и Лигата на конференциите.

Айнтрахт Франкфурт взе гол задатък преди реванша в Германия, откакто победи с 2:1 Уес Хям като посетител.

Кнауф откри още в първите секунди на дуела, а Михаил Антонио в 21-та минута изравни.

Победата за немците обезпечи Камада в 54-та минута.

В последните секунди на дуела Боуен можеше да изравни след страхотна задна ножица, само че топката се удари в напречната греда.

И другият немски отбор на полуфиналите Република България Лайпциг съумя да победи. Тимът се оправи с 1:0 вкъщи против Рейнджърс.

Анхелиньо в 85-та минута донесе триумфа на Лайпциг.

В Лигата на конференциите също беше забавно.

Лестър и Рома не се победиха в Англия и остави всичко за реванша в Италия.

Мачът заърши 1:1, а първо в 15-та минут Пелегрини откри, а в 67-та минута Манчини си означи автогол.

Фейенорд направи следващият зрелищен мач с доста голове и победи Марсилия вкъщи с 3:2.

Десерс откри в 18-та минута, а в 20-та Синистера удвои.

Диенг понижи в 28-та минута, а в 40-та минута Жерсон изравни.