Доскорошният стрелец на Черно море Матиас Курьор бе с ключова

...

Курьор бе в основата на равенство за новия си отбор

Доскорошният стрелец на Черно море Матиас Курьор бе с основна роля за равенството 2:2 на новия си тим Самсунспор при гостуването на Умраниеспор от втория ешелон на турския футбол.

Той влезе в игра в 71-ата минута на мястото на Ясин Йозтекин, а в осмата минута на продължението асистира на Надир Чифтчи за крайното 2:2.

Преди това Гьокхан Карадениз бе дал преднина на Самсунспор в 16-ата минута. Домакинита направиха поврат с голове на Джанбаз в 63-ата минута и Дъръджъ в 90-ата минута.

Самсунспор събра 37 точки и остава на трето място в таблицата.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `