Доскорошният лидер в Серия А Интер записа втора поредна загуба

...

Икарди развали празниците на Интер

Доскорошният водач в Серия " А " Интер записа втора поредна загуба в шампионата, като се отдалечи на пет точки от върха в класирането. " Нерадзурите " отстъпиха с 0:1 във визитата си на Сасуоло, откакто Диего Фалчинели означи единственото попадение в 34-ата минута с глава.

Капитанът на миланския гранд Мауро Икарди пък пропусна дузпа в 49-ата минута, когато стреля от бялата точка, само че Андреа Консили избави.

Тимът на Лучано Спалети опита да предотврати второто си следващо проваляне, само че стражът на " зелено-черните " сподели отлична форма. Този резултат скапе Коледа в лагера на " черно-сините ", които до преди седмица нямаха загуба, а в този момент имат две следващи и едвам една точка в последните си три срещи

СЪСТАВИТЕ НА МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА САСУОЛО
ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ИНТЕР

ФОТОГАЛЕРИЯ НА МАЧА Серия А 18 кръг, събота 23 декември  Сасуоло 1:0краен резулат  Интер