Домакинът Русия отпадна още в груповата фаза на турнира за

...

Домакинът Русия отпадна от Купата на конфедерациите

Домакинът Русия отпадна още в груповата фаза на шампионата за Купата на конфедерациите.

" Сборная " загуби с 1:2 от Мексико в последната среща от група А в Казан, като позволи цялостен поврат.

В другата среща от групата Португалия разруши Нова Зеландия с 4:0 и приключи преди всичко в класирането със седем точки.

Мексиканците приключиха също със седем точки в групата, само че останаха втори, защото Португалия е с по-добра голова разлика.

Самедов изведе руснаците напред в 25-ата минута, само че пет минути по-късно Араухо изравни.

В началото на второто полувреме Лозано се разписа след груба неточност на вратаря Акинфеев, който имаше виновност и за първото попадение.

Португалия пък се оправи с лекост с Нова Зеландия. Кристиано Роналдо (33-д), Бернардо Силва (37), Андре Силва (80) и Луиш Нани (90+1) бяха точни за европейските първенци.
Източник: offnews.bg