Домакинът Русия и Нова Зеландия откриват турнира за Купата на

...

Купата на Конфедерациите: Русия - Нова Зеландия 0:0, гледайте тук

Домакинът Русия и Нова Зеландия откриват шампионата за Купата на Конфедерациите с мач между тях на стадиона в Санкт Петербург. Резултатът през първото полувреме е 0:0.Двубоят е от Група “А”, в която са още еврошампионът Португалия и Мексико. В другата група противници са Камерун, Чили, Австралия и Германия.Играе се всеки против всеки, а напред към полуфиналите не престават първите два тима във всяка група. ГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУКРУСИЯ - Народоосвободителна въстаническа армия ЗЕЛАНДИЯ 0:0РУСИЯ: Акинфеев, Васин, Джикия, Кудряшов, Жирков, Головин, Ерохин, Самедов, Глушаков, Смолов, ПолозНОВА ЗЕЛАНДИЯ: Маринович, Колви, Боксал, Дюранте, Смит, Уини, Барбараузес, Томас, Макглинчи, Рохас, УудСТАТИСТИКА И МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
Източник: novini.bg