Добруджа победи в Созопол едноименния тим с 2:1 в приятелска

...

Добруджа обърна Созопол накрая

Добруджа победи в Созопол едноименния отбор с 2:1 в другарска среща. Герой за гостите е Андриян Димитров, осъществил и двете попадения. Получи се добър мач, като с изключение на трите гола, имаше и по една греда. През първата част домакините повече владееха топката, само че противникът им контраатакуваше рисково. В 9-ата минута Якуб Идризов стреля, созополския пазач мазета топката в гредата. След почивката бяха осъществени много смени и офанзивите към двете порти се заредиха една след друга. В 68-ата минута Стефан Митев беше спрян с нарушаване и Андриян Димитров вкара дузпата. Бърза контраофанзива хвана неорганизирани добричлии и Божидар Киряков изравни в 84-ата минута. След това гредата оказа помощ на гостите. Петър Петров изведе Димитров очи в очи с вратаря, голмайстора го преодоля и осъществя победното попадение 120 секунди преди края.