Добруджа 07 изигра снощи последната си контрола от подготвителния сезон.

...

Добруджа 07 надигра в контрола Черно море

Добруджа 07 изигра нощес последната си контрола от подготвителния сезон. Мачът се състоя пред публиката в зала Добротица и приключи при резултата 5:0. В първите три гейма игра един състав, той реализира 25:15, 25:19 и 25:20 в обособените геймове. После огромна част от играчите бяха сменени в четвърти гейм, който се оказа най-оспорвания. Завърши 30:28 за домакините, като на добруджанци се наложи да догонват в по-голямата част от гейма, само че в последна сметка класата си сподели думата и те съумяха да го затворят в своя изгода.

В тайбрека се появиха и останалите, неизползвани от треньора през първите три елементи състезатели. Те оформиха крайното 15:10 в интерес на добруджанци

Днес волейболистите ще отпътуват за Разлог, където в петък, от 18 часа играят първи кръг с Пирин, Разлог. dobrudjabg.com