Доброто представяне на Шефилд Юнайтед продължава и остриетата останаха непобедени

...

Шефилд остава непобеден като гост, след като не се даде и на Уест Хам

Доброто показване на Шефилд Юнайтед продължава и " остриетата " останаха непобедени като посетител в Прммиър лийг и след визитата си на " Лондон Стейдиъм ", завършвайки 1:1 с Уест Хам. Робърт Снодграс (44') даде преднина на " чуковете " тъкмо преди почивката, само че Лис Мусе за втора поредна седмица се трансформира в воин за Шефилд, откакто изравни резултата в 69-ата.

Уест Хам владееше топката повече през първото полувреме, само че по-чистите благоприятни условия пропускаха гостите. Макголдрик и Робинсън обаче не съумяха да осъществят от чисти позиции. В самия завършек на първото полувреме " чуковете " нанесоха своя удар. Едно дълго подаване напред от Роберто не бе пресечено от О'Конъл и топката стигна до Ярмоленко, който изведе Снодграс. Последният напредна и стреля около Дийн Хендерсън.
3 goals in his last 5 games

Lys Mousset pic.twitter.com/qUUZO7t6fh
— Sheffield United (@SheffieldUnited) October 26, 2019

В 54-тата минута Кресуел почисти от голлинията удар на Балдок, а 1/4 час по-късно Шефилд справедливо стигна до равенството. Стивънс смъкна с глава към Мусе, който стреля от въздуха, пращайки топката в далечния ъгъл.

След този гол Уест Хам се опита да стигне до успеха, само че Кресуел и Ярмоленко пропуснаха две положителни благоприятни условия, а удар на Снодграс срещна гредата.

Двата тима имат по 13 точки след 10 мача.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК! МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! Премиър лийг 10 кръг, събота 26 октомври  Уест Хам 1:1краен резулат  Шефилд Юнайтед