Днес се изиграха срещите-реванш от 1/4-финалите на Лига Европа. Вече

...

Ясни са 1/2-финалните двойки в Лига Европа

Днес се изиграха срещите-реванш от 1/4-финалите на Лига Европа. Вече са ясни 1/2-финалните двойки, които следва да се срещнат в края на месеца.
Арсенал, Валенсия, Айнтрахт Франкфурт и Челси са в заключителната фаза. Лондончани се постановиха с минималното 1:0 над Наполи в Италия и с общ резултат 3:0 не престават напред. В идната фаза ще срещнат Валенсия, които победиха с 2:0 Виляреал и с общ резултат 1:5 също са измежду най-хубавите четири.
Челси и Славия Прага изиграха любопитен мач, който приключи при резултат 4:3. " Сините " водеха с 4:1 на почивката, само че на старта на втората част позволиха два гола за три минути, само че до края на срещата нямаше повече попадения. В 1/2-финалите ще се изправят против Айнтрахт Франкфурт, които победиха с 2:0 Бенфика и направиха нужното, с цел да са измежду най-хубавите четири във финалната фаза.
Източник: actualno.com