Джонатан Обика изравни с глава на фона на по-късна драма

...

Последен изравнителен гол на Джонатан Обика донесе точка на Мадъруел на Селтик

Джонатан Обика изравни с глава на фона на по-късна драма сред Мадъруел и Селтик, когато първенците приключиха наедно 1-1 като хазаин.

Резервата Дейвид Търнбул откри резултата за водачите в Премиършип с дузпа в 86-ата минута, само че гостите изумиха Селтик Парк в 90-ата минута, когато Обика погледна в ъгъла на Блеър Спитал.

Луис Палма по-рано избави дузпа от Лиам Кели, до момента в който Селтик се бореше да разбие упорития тим на Мадъруел, който ограничи своите домакини до няколко шанса, макар че Янг Хюн-джун пропусна седящ, до момента в който хората на Брендън Роджърс преобладаваха през по-голямата част от второто полувреме.

Мъдъруел оцеля след 10 минути добавено време, с цел да завоюва второ следващо тъждество на Паркхед и единствено трета точка в последните си 10 мача.

Отборът на Стюарт Кетълуел също стигна за секунди от точката против Селтик на Фър Парк по време на тази серия, единствено за Мат О'Райли да означи моменти откакто Шпитал изравни.

Селтик направи единствено една промяна от страната,...