Джонатан Маркесьо вкара хеттрик за победата на Вегас Голдън Найтс

...

Вегас с труден успех над Ню Джърси

Джонатан Маркесьо вкара хеттрик за успеха на Вегас Голдън Найтс с 4:3 при гостуването на Ню Джърси. Това се случи единствено часове, откакто Девилс уволниха своя старши треньор Джон Хайнс. Победата беше четвърта поредна за състава на Вегас.

Вратарят Малкълм Субан направи 32 спасявания за победтелите. Кайл Палмиери, Йеспър Брат и Нико Хишер вкараха за Ню Джърси, които имат три следващи загуби и общо шест в осем мача. Вратарят им Макензи Блекууд отрази 26 удара.

Никита Кучеров вкара 2:35 минути след старта на продължението, а Тампа Бей стигна до триумфа с 3:2 над Нешвил и прекъсна отрицателната си серия от следващи загуби. Виктор Хедман и Ондрей Палат също вкараха за Тампа Бей. Стамкос направи две асистенции, а Андрей Василевски направи 30 спасявания.

Кайл Търис се регистрира гол и асистенция, а Кале Ярнрок също вкара за Нешвил. Пека Рине направи 28 спасявания. /БТА