Динамо (Москва) сложи край на победната серия на Урал от

...

Урал допусна първа загуба, Хичо игра едно полувреме

Динамо (Москва) постави завършек на победната серия на Урал от началото на сезона в съветската Премиер лига. Тази вечер столичани победиха оранжевите с 2:0 в семейството си от 3-ия кръг. В състава на гостите едно полувреме изигра българинът Николай Димитров, който се появи на почивката на мястото на Петрус Бумал.

Динамо взе преднина в мача в 16-ата минута, когато Жоаозиньо центрира отляво и Артур Юсипов малко инцидентно насочи топката във вратата, откакто тя се удари в тялото му.

В 31-ата минута московчани удвоиха. Рамил Шейдаев напредна и увлече двама бранители, след което подаде за Кирил панченко, който бе прецизен за 2:0.

Това бе първа победа за Динамо за сезона и с нея тимът към този момент има 4 точки, като се изкачи до 7-ото място във краткотрайното класиране. Урал пък за момента остава на 2-ото място с 6 точки, само че се чака да има разбърквания, откакто се изиграят и останалите срещи от кръга.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ Премиер Лига 3 кръг, петък 26 юли  Динамо Москва 2:0краен резулат  Урал