ДЕНВЪР (AP) — Антъни Едуардс вкара 25 точки, а Майк

...

Макданиелс, Едуардс води, надминавайки Тимбъруулвс над Нъгетс със 111-98 и равенство на 1-во място в Запада

ДЕНВЪР (AP) — Антъни Едуардс вкара 25 точки, а Майк Конли добави 23 при успеха на Минесота против Денвър със 111-98 в петък вечерта, която прати Timberwolves в тъждество преди всичко в Западната конференция — и защитаващият купата на NBA Nuggets на трето място.

Nuggets (51-23) не съумяха да доближат 100 точки за втори следващ мач и изостанаха с половин игра зад Тимбъруулвс и Оклахома Сити Тъндър, които елементарно се оправиха с Финикс 125-108 в петък вечерта.

Нъгетс бяха без звездния пойнтгард Джамал Мъри (глезен, коляно) за четвърти път следващ мач и за следващ път неналичието им на дълбочина беше разкрита, защото пейката им оказа доста дребна помощ при втората поредна загуба на Денвър вкъщи.

Никой не е липсвал на Мъри повече от обичания MVP Никола Йокич, който имаше поредни обезсърчаващи загуби против края на третата четвърт и пропусна 11 от първите си 17 удара против досадните двойни тимове на Минесота, преди да се събере и да приключи с 32 точки.