Дебютът на Юлиан Нагелсман начело на Байерн Мюнхен не завърши

...

Новият треньор на Байерн Мюнхен дебютира със загуба

Дебютът на Юлиан Нагелсман отпред на Байерн Мюнхен не приключи по най-хубавия вероятен метод. Шампионите изгубиха с 2:3 от Кьолн, а това беше първата контрола на баварците. Остават три седмици до формалния дебют на Нагелсман за Купата против скромния Бремер и четири седмици до старта на новия сезон в Първа Бундеслига против Борусия Мьонхенгладбах.

В Байерн към този момент са наясно, че подготовката няма да бъде лесна, изключително заради неналичието на огромна част от главните футболисти поради техните задължения през лятото за националните им тимове.

По-голямата част от подготовката на Байерн ще бъде пропусната от Роберт Левандовски, Мануел Нойер, Йосуа Кимих, Леон Горецка, Лерой Сане и Серж Гнабри, които са във почивка до края на юли.

Нагелсман даде опция за изява на някои млади футболисти като Скот, Станисич, Рейн, Сиб и Бот, които започнаха титуляри.

Зийб откри резултата, само че баварците позволиха прекалено много неточности в отбранителен проект и Тиелман и Ут обърнаха развоя на мача за Кьолн.

Зиркзее изравни за 2:2, само че Ут донесе влиятелната победа на Кьолн с втория си гол в контролата.
Източник: fakti.bg