Дебрецен се оказа твърде лесно препятствие за Торино и допусна

...

Торино разгроми Дебрецен и в реванша

Дебрецен се оказа прекомерно елементарно затруднение за Торино и позволи нова тежка загуба от " биковете ". След 0:3 в Италия, през днешния ден унгарците отстъпиха с 1:4 на личен терен и отпаднаха във втория квалификационен кръг на Лига Европа. Симоне Дзадза и Андреа Белоти, които вкараха в първия мач, се разписаха и през днешния ден.

Валтер Мадзари даде отмора на някои от главните си футболисти, само че и без тях разликата в класите си пролича. Дзадза откри резултата в 25-ата минута след композиция с Мейте, а в 32-ата Армандо Ицо вкара втори гол за Торо. След почивката Харуна Барба върна едно попадение, само че Белоти и Винценцо Милико оформиха безапелационната победа на Торино.

Въпреки резултата, Мадзари съобщи, че не е удовлетворен от играта на своя отбор. В идващия кръг " биковете " ще се изправят против Шахтьор (Солигорск).

ДЕБРЕЦЕН - ТОРИНО 1:4 (0:2)
0:1 С. Дзадза (25)
0:2 А. Ицо (32)
1:2 Х. Гарба (52)
1:3 А. Белоти (69)
1:4 В. Милико (90)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

* Торино се класира с общ резултат 7:1 Лига Европа 2 кръг, четвъртък 1 август  Debrecen 1:4краен резулат  Торино