Дарил Дайк се разписа два пъти за победата на националния

...

САЩ разби Мартиника, чака сблъсъка с Канада

Дарил Дайк се разписа два пъти за успеха на националния тим на Съединени американски щати с 6:1 против Мартиника, с което американците си завоюваха място на четвъртфиналите на шампионата КОНКАКАФ Голд Къп.

Майлс Робинсън, Джеси Зардес и Никълъс Джоакини също вкараха за американците, а Дайк създаде и един автогол от страна на игрч на Мартиника. Така Съединени американски щати остана на второто място в група "В " с по-малко вкарани голове от Канада преди срещата посред им в неделя. Тогава ще бъде избран спечелилият в потока.

Съединени американски щати към този момент е с 37 победи, четири равенства и единствено една загуба в групи на Голд Къп.

Кайл Ларин пък вкара два пъти през второто полувреме и Канада надделя с 4:1 Хаити в различен мач от групата. Стивън Еуштакиу и Джуниър Хойлет също вкараха за "кленовите листа ", а Стефан Ламбезе бе прецизен за Хаити.