Дани Ингс вкара първия си гол във Висшата лига за

...

Дани Ингс сложи край на головата суша, след като Уест Хем отказа Бърнли

Дани Ингс вкара първия си гол във Висшата лига за повече от година, когато Уест Хем стигна до два по-малко, с цел да направи тъждество 2-2 против някогашния си клуб Бърнли.

Бившият британски нападател направи евентуално най-хубавия си мач за Чуковете, макар че влезе единствено като запаса в 82-ата минута.

Ингс бе анулиран гол, след което означи изравнителния гол и означи напречната греда в добавеното време в края на замърсен мач.

Удар от далечна отдалеченост на Давид Датро Фофана и автогол на Константинос Мавропанос сложиха Бърнли, който удари дъното във Висшата лига и не бе вкарвал гол от месец, два на полувремето.

Уест Хям, на фона на не изключително сложна загуба с 1:0 от Лига Европа във Фрайбург, беше латентен и нехаен в продължение на 45 минути, само че, въодушевени от Лукас Пакета и Ингс, отвърнаха за точка.

Те изоставаха единствено след 11 минути, макар че не изглеждаше никаква заплаха, когато Фофана подвигна топката на 40 ярда.