Чико-Бунара разби с 4:0 гостуващия Сарая в мач от поредния

...

Чико посвети победа на двама от феновете си

Чико-Бунара разруши с 4:0 гостуващия Сарая в мач от следващия кръг на шампионата в пазарджишката " А " РФГ. Бяжани посветиха триумфа си на двама от най-верните си почитатели - Атанас Кузманов и Кръстан Кръстанов, които починаха в дните преди дуела. Именно в тяхна памет мачът на стадион " Георги Михайлов-Бунара " стартира с минута безмълвие.

Първото полувреме приключи при резултат 0:0, като на домакините се наложи да създадат 2 насилствени смени поради травми. Втората част стартира с пряк червен картон за играч на домакините и още веднъж насилствена промяна на главен футболист. В игра влезе 17 годишният младеж на Чико Венцислав Атанасов. В рамките на 10 минути младежа разпиля отбраната на Сарая и означи два красиви гола след ювелирни асистенции на Георги Какалов. Друг футболист от юношите старша възраст на клуба - Велчо Велев още веднъж надбяга отбраната на Сарая за 3-0, като още веднъж асистенцията бе на Георги Какалов. Малко по-късно Велчо Велев принуди вратаря на гостите да го фаулира, останал самичък против него и завоюва дузпа, която беше осъществена и по този начин бе завършен крайния резултат от мача. От гостите се очакваше повече, откакто за 90 минути те стигнаха до единствено един прецизен удар в рамката на домакинската врата, отразен от вратаря на Чико Георги Танев.
Източник: marica.bg