ЧИКАГО (AP) — Коби Уайт отбеляза 22 точки, 10 борби

...

Коби Уайт отбеляза 22 точки, когато Чикаго Булс победи Шарлът Хорнетс със 104-91

ЧИКАГО (AP) — Коби Уайт означи 22 точки, 10 битки и шест асистенции, а Чикаго Булс посрещнаха още веднъж Зак Лавин и Никола Вуцевич с победа със 104-91 над Майлс Бриджис и Шарлът Хорнетс в петък вечерта.

ДеМар Дерозан добави 17 точки за Чикаго, който загуби три от четири. Андре Дръмонд сграбчи 10 битки в шестата си поредна игра с двуцифрени битки.

LaVine означи 15 точки, до момента в който игра съвсем 30 минути в първия си мач от 28 ноември насам. Вучевич имаше 11 точки и седем битки в 25 минути, до момента в който играе и като запаса.

LaVine беше отвън игра за 17 мача заради инфектиране на десния си крайник. Вучевич пропусна последните пет мача поради обтегнат ляв адуктор.

Докато LaVine и Vucevic се завърнаха, Alex Caruso беше късна драскотина за Чикаго заради болки във врата.

Бриджис вкара 28 точки за Хорнетс, които затвориха посещение с резултат 1-5. Тери Розиър означи 15 точки при пукотевица 5 за 17, а Коди Мартин приключи с 13 точки.