Четвъртият поставен в схемата на Australian Open Данийл Медведев се

...

Данийл Медведев се класира за третия кръг на Australian Open

Четвъртият подложен в схемата на Australian Open Данийл Медведев се класира за третия кръг на конкуренцията, откакто победи испанския квалификант Педро Мартинес със 7:5, 6:1, 6:3 във втория си мач от конкуренцията.

Медведев осъществя 19 аса, 40 печеливши удара и шест пробива за триумфа, пристигнал след два часа и 9 минути игра. Руският тенисист бе деен и при излизанията на мрежата, където осъществя 64 % успеваемост (16/25).

В идващия кръг финалистът от Откритото състезание на Съединени американски щати ще се изправи против представителя на домакините Алексей Попирин, който победи различен испанец - Хауме Мунар, с 6:2, 7:6(5), 6:2.