Четири гола на Сапата донесоха разгром на Аталанта над ФрозинонеОтборът

...

Четири гола на Сапата донесоха разгром на Аталанта над Фрозиноне

Четири гола на Сапата донесоха погром на Аталанта над Фрозиноне
Отборът на Аталанта разгроми с 5:0 при визитата си на Фрозиноне в среща от 20-ия кръг на италианската Серия А. Мачът стартира отлично за гостите, които откриха посредством Джанлука Манчини в 11-та минута. В края на първата част Дуван Сапата означи за 2:0, като по този метод приключи и полувремето.

Малко след началото на вторите 45 минути нападателят умъртви интригата в мача с второ попадение, а в 64-та минута оформи своя хеттрик в дуела. В 73-та минута Сапата вкара четвъртия си гол, а това бе и последното попадение в срещата.

В във краткотрайното класиране Аталанта заема шеста позиция, до момента в който Фрозиноне е предпоследен с актив от 10 точки. В идващия кръг Аталанта приема вкъщи Рома, до момента в който Фрозиноне гостува на Болоня. /БГНЕС
Източник: bgnes.com