"Червена Чета Радецки" се наложи с 4:2 над "Балкански Вихър"

...

Червена чета Радецки победи Балкански Вихър с човек по-малко, Нашенци разби Миньор /Згориград/

"Червена Чета Радецки " се наложи с 4:2 над "Балкански Вихър " в дуел от 6-ият кръг на Висшата лига на БАМФ Враца. Денис Георгиев, който стана състезател на мача, блесна с хеттрик, един път прецизен бе Алекси Христов. За "Балкански Вихър " точни бяха Митко Митов и Йоаким Стефанов. Мартин Марков от четниците получи червен картон в 20-та мин.
"Миньор " /Згориград/ поведе на "Нашенци-Пчелна майка " посредством Даниел Христов, само че Тодор Кръстев изравни до почивката. Превъзходството на пчеларите през втората част бе материализирано от Николай Методиев-Коко, Владимир Вълов-Сисо и Любослав Петров за крайното 4:1.
"Скрита Сила " победи "Атлетик " с 3:2 /Петър Андровски, Павлин Иванов –2; Георги Влайчовски - дузпа, Иван Томов/. Атлетик можеше да вземе най-малко точка, само че на два пъти гредите помогнаха на Скрита Сила.
Източник: bulnews.bg