Черноморец се завърна на победния път в Трета лига –

...

Черноморец се върна на победния път

Черноморец се завърна на победния път в Трета лига – Югоизток. „ Акулите “ се постановиха с 2:1 при гостуването си на Борислав (Първомай). Гостите от Бургас имат съществени искания към съдийството на Мустафа Шефкет. Арбитърът на 4 пъти имаше повече от съществени аргументи да отсъди дузпа в интерес на бургазлии, само че нито един път не го стори.
Черноморец съумя да поведе още в 6-ата минута с доста хубав гол на Мустафа Мустафа. До края на полувремето обаче домакините съумяха да изравнят.

През втората част „ акулите “ стигнаха до трите точки, откакто Станимир Митев се разписа с глава.
Югоизточна Трета лига 6 кръг, събота 7 септември  Борислав 2009 (Първомай) 1:2краен резулат  Черноморец (Бургас)