Черноморец Бургас записа първа победа след завръщането си в професионалния

...

Дебютен успех за Ангел Стойков начело на Черноморец, акулите сразиха Бдин Видин у дома

Черноморец Бургас записа първа победа след завръщането си в професионалния футбол. " Акулите " се постановиха с 2:1 над Бдин Видин вкъщи в мач от втория кръг на Втора лига. Успехът беше дебютен и за новия треньор на бургазлии Ангел Стойков.

Срещата стартира чудесно за домакините, които поведоха още в 7-ата минута, когато Венцислав Гюзелев беше прецизен от дузпа. В 29-ата минута капитанът на Черноморец Петър Патев удвои. Защитникът се разписа с глава.

В началото на второто полувреме Бдин върна един гол след нов углавен удар, отсъден за нарушаване на Стоян Мантаров. Цветомир Тодоров застана зад бялата точка и осъществя за 2:1.

Така Черноморец към този момент има три точки в своя актив, до момента в който Бдин е с една.