Черноморец (Бургас) продължава с убедителното си представяне в контролите, след

...

Черноморец прегази Верея

Черноморец (Бургас) продължава с безапелационното си показване в контролите, откакто победи с 5:1 на градския стадион в морския град отбора на Верея.

След автогол в 3-ата минута домакините стигнаха до попадение, а седем минути по-късно гостите от Стара Загора изравниха.

В 14-ата минута Мариян Тонев съумя да върне задатъка на бургазлии, а в 25-ата минута " акулите " стигнаха и до трето попадение.

След хубаво изпълнен фаул от Милен Танев, Мариян Тонев съумя да довкара топката от близка отдалеченост и направи резултата 3:1.

В 41-ата минута Борислав Трендафилов повиши на 4:1, а за крайния резултат прецизен бе Тонев, който се регистрира с хеттрик в този мач.

Следващата контрола на бургазлии е против Карнобат, като мачът ще се играе в Карнобат на 1-и август, събота, от 18:00 часа.