Черноморец (Балчик) победи Устрем в с.Дончево с 4:1. Двубоят е

...

Черноморец се завърна на победния път с изразителен успех

Черноморец (Балчик) победи Устрем в с.Дончево с 4:1. Двубоят е от 21-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за гостите, като с максимален дял за него е Иван Цачев, осъществил хеттрик. Той откри резултата в 21-ата минута, когато се възползва от центриране на съотборник. 12 минути по-късно Ангел Ангелов стреля по диагонала, топката се отби от страничната греда и Цачев я насочи в мрежата. При този резултат противниците се отдръпнаха на отмора. Четвърт час след нея Цачев преодоля вратаря на съперника, който го фаулира и пострадалия вкара дузпата. Десетина минути по-късно влезлия като запаса Владислав Мирчев овладя на гърди центрирана топка, завъртя се и стреля неспасяемо за 1:3. Малко преди края топката беше центрирана от фаул, влезлия като запаса Джорджио Димитров я отклони с крайник и Светослав Николов осъществя четвъртото попадение за отбора от Балчик. Футболистите му можеха да вкарат още голове. Домакините пък изиграха най-слабия си мач от началото на годината.