Черноморец 1919 се върна към победите. Възпитаниците на Радостин Кишишев

...

Черноморец отнесе Хасково

Черноморец 1919 се върна към успехите. Възпитаниците на Радостин Кишишев победиха с 3:1 Хасково 1957 в среща от 9-ия кръг на Югоизточната Трета лига и зарадваха пристигналите към 300 фенове. Още в 5-ата минута Жулиен Парушев с отдалечен удар откри резултата и даде летящ старт на домакините. Последваха няколко пропуща на „ акулите “.

В последната минута на полувремето обаче Антон Узунов вкара втори гол за Черноморец. Станислав Дрянов проби отлично отдясно и от аутлинията върна обратно, където Узонов засече от близко за 2:0. Минута по-рано пък удар на Ивелин Костов от Хасково кацна на напречната греда. В 69-ата минута бургазлии оформиха класиката в резултата. Трайо Грозев влезе в наказателното поле и с удар по диагонала в долния десен ъгъл направи 3:0.

Минута преди края гостите от Хасково доближиха до почетен гол. Негов създател бе Красимир Илиев от дузпа. Това бе пета победа за Черноморец от началото на сезона и „ акулите “ още веднъж поглеждат към първите места в класирането. Югоизточна Трета лига 9 кръг, събота 28 септември  Черноморец (Бургас) 3:1краен резулат  Хасково 1957