Черноморец 1919 отстъпи с 0:3 на елитния сръбски отбор Мачва

...

Черноморец 1919 загуби от 10-ия в сръбската Суперлига

Черноморец 1919 отстъпи с 0:3 на елитния сръбски тим Мачва (Шабац), който е на подготовка в Бургас. Проверката се игра на стадион Черноморец, а за сърбите - 10-и след есенния дял в локалната Суперлига, това е първа инспекция на българска земя.

Те нанесоха своя удар в границите на три минути при започване на мача, като се разписаха Деян Бабич в 10-ата минута и Джордже Шушняр в 13-ата. През второто полувреме за Черноморец също имаше две чудесни положения за гол, само че Петър Колев и Мариян Димитров се разминаха с опциите да се разпишат.

Две минути преди края на мача се разписа и Неманя Тошич, който към този момент е извикан в националния тим на Сърбия от селекционера Младен Кръстаич за импровизирано турне в Северна Америка през февруари.

" Доволен съм от всички момчета. Подготовката върви по проект, в този момент би трябвало някои, които са по-изостанали, да наваксат пропуснатото ", съобщи основният управител на акулите Радостин Кишишев.