Черноморец 1919 Бургас записа шеста победа от началото на сезона

...

Черноморец разгроми Верея в Бургас

Черноморец 1919 Бургас записа шеста победа от началото на сезона и продължава битката за Втора лига. "Акулите " разгромиха вкъщи с 4:0 отбора на Верея Стара Загора в среща от 8-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Попаденията бяха дело на Нуретин Пюскюлю през първата част, а след почивката точни бяха Милен Танев, Симеон Русев и Мариян Тонев. Миналата седмица, бургазлии завоюваха и дербито с Марица в Пловдив с 2:0 и по този метод сините са на 3 точки от водача Загорец, които към момента нямат загуба.
Домакините изцяло преобладаваха в срещата, която се игра на стадион "Черноморец ". В началните минути на срещата "акулите " бяха по-настоятелният отбор на терена, създавайки няколко рискови обстановки пред противниковата врата, както и от статични положения.